index.png

Kontakt

GOETHE CENTRUM JU
Krajinská 2
370 01 České Budějovice

Přístup do Goethe centra JU je možný pouze z nám. Přemysla Otakara II, č. p. 14, případně z Hroznové ulice č. p. 11. Kanceláře a učebny Goethe centra JU se nacházejí ve dvoře zástavby. Pro větší názornost mapku níže zvětšete ikonkou +.

Tel./Fax: +420 387 415 026
Mobil: +420 724 503 704

Email:


Naši partneři

    

  GOETHE-INSTITUTAUTENTICKÉ MATERIÁLY

Přidáno 10. 02. 2017

Jaké materiály žáky motivují, podporují v učení a pedagogům usnadňují pestrost ve výuce? Samozřejmě ty autentické! Nenechte si ujít další vzdělávací seminář pro učitelky a učitele němčiny!

Zveme všechny učitelky a učitele němčiny na metodicko-didaktický seminář s názvem AUTENTICKÉ MATERIÁLY VE VÝUCE.

Tento seminář se uskuteční v úterý 14. března 2017 od 14.30 do 16.30 hodin přímo v Goethe centru JU.

Povede ho paní Mgr. Klára Jansová, která je více než deset let činná v oblasti výuky jazyka a která v současné době spolupracuje s nakladatelstvím Klett jako metodička a konzultantka ve vzdělávání.

Za seminář se nevybírá žádný poplatek.

Přihlašujte se do 6. března 2017 prostřednictvím registračního formuláře na našich webových stránkách.

_______________________________________________________________________

Autentické materiály při výuce
Jak můžeme jako pedagogové žákům usnadnit učení se němčiny? Jaké materiály a zážitky žáky motivují a podporují v učení? Jak můžeme nechat žáky zažít si němčinu na vlastní kůži? Autentické materiály umožňují žákům i pedagogům pestrou práci a nabízí možnost přiblížit se každodenní realitě i ve školní třídě. Nechme žákům zažít každodenní realitu a běžné situace, do kterých se dostanou kousek za hranicemi. Nechme je zažít úspěch z komunikace v cizím jazyce již v začátcích výuky.

 

________________________________________________________________________

Mgr. Klára Jansová vystudovala německý jazyk a matematiku na PedF UK, absolvovala studijní pobyty v zahraničí (Německo, Portugalsko). Již deset let působí v oblasti vzdělávání, většinu času jako lektorka německého jazyka. Dva roky působila na pozici koordinároky v Centru pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT), se kterým spolupracuje do současnosti. Dále se jako metodička podílela na vzniku ucelené řady učebních materiálů metodou CLIL (Content and Language Integrated Learning). V současné době vedle jazykové výuky spolupracuje s nakladatelstvím Klett na pozici konzultanta ve vzdělávání.Aktuality

GOETHE-ZERTIFIKAT B2

GOETHE-ZERTIFIKAT B2

Wir bieten am 08.03.2019 einen Sondertermin für das Goethe-Zertifikat B2 an. Melden Sie sich bis zum 22.02. zu dieser Prüfung an.

číst více


Kursstart

Ab dem 18.02.2019 starten unsere neuen Kurse.

B2 Prüfung

Wir bieten eine B2 Prüfung am 08.03.2019.

 

Melden Sie sich jetzt an!


Licence

gi-pruefungszentrum-grey-srgb.jpg

© 2016 GOETHE CENTRUM Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Všechna práva vyhrazena.