index.png

Kontakt

GOETHE CENTRUM JU
Krajinská 2
370 01 České Budějovice

Přístup do Goethe centra JU je možný pouze z nám. Přemysla Otakara II, č. p. 14, případně z Hroznové ulice č. p. 11. Kanceláře a učebny Goethe centra JU se nacházejí ve dvoře zástavby.

Tel./Fax: +420 387 415 026
Mobil: +420 724 503 704

Email:


Naši partneři

    

  GOETHE-INSTITUTEVALUAČNÍ SETKÁNÍ

Přidáno 01. 11. 2018

V rámci projektu Jazykového kompetenčního centra pro němčinu a češtinu se v pátek 23. 11. 2018 uskuteční  ve Svachově Lhotce nedaleko Českého Krumlova česko-německé evaluační setkání.

Cílem tohoto setkání je prezentace výsledků po prvním úspěšném roce trvání našeho projektu a vzájemná výměna zkušeností učitelů, lektorů a všech zainteresovaných zařízení v rámci celého projektu. Pozváni budou nejenom zástupci škol a školek zapojených ve školním roce 2017/2018, ale i veškerých školských institucí vstupujících do projektu v roce letošním. Dále pak i odborníci činní v jazykové oblasti českého a německého vzdělávání. Rádi bychom se s Vámi při této příležitosti podělili jak o zkušenosti získané při výuce českého jazyka na bavorské straně, tak i výuky německého jazyka na straně české.

Společné setkání vnímáme rovněž jako příležitost k bližšímu seznámení se s projektem samotným nejen pro vlastní účastníky projektu, ale i k jejich vzájemnému provázání a započetí spolupráce, včetně navázaní partnerství mezi českými a bavorskými školami vstupujících do projektu v tomto školním roce.

Jako poděkování za účast v projektu Jazykového kompetenčního centra je pro Vás připravena prohlídka místní destilerie či čokoládovny.

Přihlašujte se prosím nejpozději do 16. 11. 2018 na .
Závaznou přihlášku si rovněž můžete stáhnout zde.

Aktuality

Der Bücherwurm rückt näher

Der Bücherwurm rückt näher

Bald wird er wieder zu uns kommen, der Bücherwurm. Mittlerweile arbeiten die Schulen oder besser die Schüler selbst an der Vorbereitung.číst více


ACHTUNG

Geänderte Öffnungszeiten
ab April:

Di: geschlossen
Mi: 10-12 und 13-18 Uhr
Do: 10-16 Uhr
Licence

gi-pruefungszentrum-grey-srgb.jpg

© 2016 GOETHE CENTRUM Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Všechna práva vyhrazena.