index.png

Kontakt

GOETHE CENTRUM JU
Krajinská 2
370 01 České Budějovice

Tel./Fax: +420 387 415 026
Mobil: +420 724 503 704

Email:


Naši partneři

    

  GOETHE-INSTITUT

 

JIHOČESKÝ KNIHOMOL 2017

Partner projektu

logo-jd-atelier.png

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2017

Přidáno 09. 08. 2017

I letos si připomeneme Evropský den jazyků, který se již tradičně slaví 26. září. Přijďte nás navštívit, dozvědět se něco nového a třeba si i zasoutěžit...

Tento den budeme mít „dveře dokořán“ a vy budete moci navštívit výstavu
o německých vynálezech Erfinderland Deutschland
. Tato výstava je určena primárně pro školní kolektivy ke zpestření výuky, ale rádi uvítáme všechny nadšené vynálezce:-) V případě velkého zájmu je možné domluvit i náhradní termín v dopoledních hodinách.

Pro soutěživé typy pak je do konce září na webových stránkách uveřejněn vědomostní kvíz tematicky zaměřený právě na německé vynálezy. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který od nás získá hezkou cenu.

A dále vás rádi uvítáme v naší knihovně, kde se budete moci seznámit s novinkami na trhu učebnic, didaktických a metodických materiálů a samozřejmě beletrie.

Těšíme se na vás!

evropsky-den-jazyku.gif

Aktuality

SE ŠKOLOU DO KINA

SE ŠKOLOU DO KINA

Všechny žákyně a žáky zveme v úterý 19. června 2018 od 9.30 hod. do českobudějovického multikina CineStar (v IGY Centru) na nový německý film „Kupředu levá“ / „Vorwärts immer“.

číst více


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Upozorňujeme všechny naše čtenáře, že knihovna GC bude přes prázdniny uzavřena. Můžete však využít možnosti vypůjčit si nějakou pěknou knížku na léto a vrátit ji až na začátku září. 


Licence

gi-pruefungszentrum-grey-srgb.jpg

© 2016 GOETHE CENTRUM Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Všechna práva vyhrazena.