index.png

Kontakt

GOETHE CENTRUM JU
Krajinská 2
370 01 České Budějovice

Přístup do Goethe centra JU je možný pouze z nám. Přemysla Otakara II, č. p. 14, případně z Hroznové ulice č. p. 11. Kanceláře a učebny Goethe centra JU se nacházejí ve dvoře zástavby.

Tel./Fax: +420 387 415 026
Mobil: +420 724 503 704

Email:


Naši partneři

    

  GOETHE-INSTITUTFILMY VE VÝUCE NĚMČINY

Přidáno 12. 10. 2017

Nakladetsltví Hueber Verlag ve spolupráci s Goethe centrem JU si Vás dovoluje pozvat na metodicko-didaktický seminář pro učitele německého jazyka všech typů škol.

 

FILMY VE VYUČOVÁNÍ NJ

Ve čtvrtek 9. listopadu 2017, 12.30 - 15.45 hodin - s Friderike Komárek

Seminář se koná v prostorách Goethe centra JU, účastníci semináře obdrží drobné propagační předměty a certifikát. Za seminář se nevybírá žádný poplatek. Seminář je akreditován MŠMT.

V případě zájmu se prosím registrujte k účasti prostřednictvím našeho registračního formuláře nebo vyplněním přiložené přihlášky a jejím následným zasláním na uvedené kontakty. Počet míst je omezen!

 

FILMY VE VYUČOVÁNÍ NJ

Filmy jsou nejen příjemným zpestřením vyučovacích hodin cizího jazyka, ale představují také zdroj zajímavých autentických materiálů. Přinášejí informace z oblasti reálií a umožňují přenos reálného života v cílové zemi do školního prostředí fikce.
V tomto semináři společně zhlédneme různé filmové úryvky a seznámíme se s možnostmi jejich využití pro nácvik dovedností - především poslechu s podporou obrazu a mluvení.

 

Friderike Komárek
Žije v České republice od roku 1997. Od roku 2003 vede metodické semináře na Goethe-Institutu, pro nakladatelství Hueber a pro Spolek germanistů a učitelů němčiny (SGUN). Je spoluautorkou učebnice Super! a redaktorkou regionálních vydání učebnic beste Freunde pro ČR a SR. V současné době vyučuje němčinu soukromě a ve firemních kurzech. Má bohaté zkušenosti s výukou na středních školách.

 

Aktuality

Erfolgreich mit Deutsch

Erfolgreich mit Deutsch

Die Germanistik der Südböhmischen Universität lädt ein...

číst více


ACHTUNG

Geänderte Öffnungszeiten
ab April:

Di: geschlossen
Mi: 10-12 und 13-18 Uhr
Do: 10-16 Uhr
Licence

gi-pruefungszentrum-grey-srgb.jpg

© 2016 GOETHE CENTRUM Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Všechna práva vyhrazena.