index.png

Kontakt

GOETHE CENTRUM JU
Krajinská 2
370 01 České Budějovice

Tel./Fax: +420 387 415 026
Mobil: +420 724 503 704

Email:


Naši partneři

    

  GOETHE-INSTITUT

 

JIHOČESKÝ KNIHOMOL 2017

Partner projektu

logo-jd-atelier.png

NĚMČINÁŘSKÁ EXPEDICE WALDHÄUSER 2017

Přidáno 22. 03. 2017

Možná je trochu brzy - ale...

...možná si budete chtít o prázdninách před začátkem nového školního ruku tak trochu "oprášit" němčinu, načerpat inspiraci a seznámit se s nejnovějšími trendy ve výuce německého jazyka...?

______________________________________________________________________________

Srdečně zveme všechny učitelky a učitele němčiny na pětidenní vzdělávací soustředění v bavorských Waldhäuser. Tato "objevná expedice" se letos uskuteční v termínu od 14. - 18. srpna 2017.

Připravujeme pro Vás hodiny konverzace s aspektem na aktuální dění v Německu, součástí bohatého programu bude i zážitková výuka, nejrůznější metodicko-didaktické semináře akreditované MŠMT, prezentace novinek na trhu učebnic a doprovodných výukových materiálů a samozřejmě i tematicky zaměřené exkurze. Večer se pak můžete těšit na promítání německých filmů, soutěže, vědomostní kvízy či autorská čtení. To vše v německy mluvícím prostředí mezi svými kolegyněmi a kolegy, se kterými si po celou dobud soustředění můžete vyměňovat zkušenosti a postřehy z hodin německého jazyka. Němčina Vás bude zkrátka doprovázet na každém kroku...

Ubytování bude zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Strava je rovněž zajištěna v místě pobytu. Předběžná cena 3.900,- Kč. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava, pojištění a program soustředění.
(Na možnosti proplacení tohoto vzdělávacího soustředění se informujte u svého zaměstnavatele.)

__________________________________________________________________________________

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste se této expedice zúčastnili?

Kontaktujte nás prostřednictvím registračního formuláře na našich webových stránkách. V tuto chvíli se jedná pouze o nezávaznou registraci, resp. poptávku, abychom získali předběžnou představu o počtu zájemců.

Kompletní program bude upřesněn v průběhu dubna 2017 a uveřejněn na stránkách Goethe centra JU. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Aktuality

ZÁPIS DO KURZŮ NĚMČINY PODZIM 2018

ZÁPIS DO KURZŮ NĚMČINY PODZIM 2018

Zahajujeme přihlašování do kurzů němčiny pro podzimní semestr 2018, který bude začínat v posledním zářijovém týdnu od 24. 09. 2018. číst více


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Upozorňujeme všechny naše čtenáře, že knihovna GC bude přes prázdniny uzavřena. Můžete však využít možnosti vypůjčit si nějakou pěknou knížku na léto a vrátit ji až na začátku září. 


Licence

gi-pruefungszentrum-grey-srgb.jpg

© 2016 GOETHE CENTRUM Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Všechna práva vyhrazena.